Manufacturer #SET-BS24CA-E
Free Shipping
2006 BMW 650i - Front Wiper Blade, Frameless, 24 in. and 22 in.
Bosch® 2006 BMW 650i - Front Wiper Blade, Frameless, 24 in. and 22 in.
Manufacturer #SET-BS24CA-E
Guaranteed to Fit 2006 BMW 650i
Price Match Guarantee
Shipping Policy
Return Policy
Warranty Policy
1 Star
0
2 Star
0
3 Star
4 Star
5 Star
100
5.0/5
Delivered to the right address and on time.
CL
Posted by Charles L. / Mon, Mar 24
5.0/5
Great fit. Happy I found this site m, and delivery was fast.
QC
Posted by Quita C. / Sun, Sep 15
The right price.
TR
Posted by Tony R. / Sat, Sep 09
Showing 1 - 3 of 3 Reviews
Question: Does this kit includes one 24" blade and one 22" blade for a 2007 Nissan Aramada SE?Craig L. / Jun 27, 2024 / 2006 BMW 650iFront, Driver And Passenger Side Wiper Blades, Frameless, Driver Side - 24 In. Length, Passenger Side - 22 In. Length