Manufacturer #SET-BS16SD-A
Free Shipping
2017 Toyota Corolla - Front, Driver and Passenger Side Wiper Blade, Frameless, 26 in. and 16 in.
Bosch® 2017 Toyota Corolla - Front, Driver and Passenger Side Wiper Blade, Frameless, 26 in. and 16 in.
Manufacturer #SET-BS16SD-A
Guaranteed to Fit 2017 Toyota Corolla
Price Match Guarantee
Shipping Policy
Return Policy
Warranty Policy
Bosch®Front, Driver And Passenger Side Wiper Blades
1 Star
0
2 Star
0
3 Star
4 Star
5 Star
100
Front, Driver And Passenger Side Wiper Blades
5.0/5
Excellent communication during process
FS
Posted by Frank S. / Wed, Oct 09
Showing 1 - 1 of 1 Reviews
Hi Marlon, I'm glad to assist you. No, the driver side is 26" long while the passenger side is 16". I hope this helps, and if you're interested in this set of wiper blades, you can click on the link below for direct ordering to take advantage of our limited stocks. Happy shopping. https://www.carparts.com/wiper-blade/bosch/set-bs16sd-a?can=CPAE1047_CSQA_20240115