AISIN® ARFFD-00823 OE Replacement Air Filter
Manufacturer #ARFFD-00823
Free Shipping
Free Shipping
Manufacturer #ARFFD-00823
Price Match Guarantee
| Label | Value |
|---|---|
| Part | |
| Brand | |
| Recommended Use | OE Replacement |
| Quantity Sold | Sold Individually |
| Warranty | No warranty |
| Prop 65 Warning |
| Promotions | Memorial Day Sale Lead In |
| Height | 2.28 in. |
| Length | 9.76 in. |
| Material | Paper |
| Product Fit | Direct Fit |
| Shape | Irregular |
| Width | 8.23 in. |