Manufacturer #REPJ283705
TrueDrive Front, Driver or Passenger Side Wheel Hub, With Bearing, With Sensor, 5 x 5 in. Bolt Pattern
Manufacturer #REPJ283705
| Label | Value |
|---|---|
| Part | |
| Brand | |
| Location | Front, Driver Or Passenger Side |
| Notes | 5 x 5 in. Bolt Pattern; M12 x 1.75 in. Bolt Size; 2.83 in. Brake Pilot Diameter; 6.48 in. Flange Diameter; 2.04 in. Flange Offset; 3-Bolt Modified Flange; 3.94 in. Hub Pilot Diameter; 29-Spline Count; 1/2 x 20 in. Stud Size; 2.81 in. Wheel Pilot Diameter, Includes wheel studs |